O nas

Jesteśmy agencją content marketingu Traffic Peaks. Od kilku lat tworzymy własne rozwiązania dla branży e-commerce, agencji marketingowych i każdego klienta, który chce zbudować widoczność swojej strony w Internecie.

POZNAJ NAS JESZCZE LEPIEJ!

10

OSÓB W TEAMIE

4

lata działalności

5

obszarów działania

FAQ Traffic Peaks

Czym zajmuje się agencja content marketingu?

Content marketing to przede wszystkim WARTOŚCIOWE TREŚCI. W naszej agencji dostarczamy atrakcyjne, aktualne i dobrze dopasowane materiały do najróżniejszych stron internetowych.

Czy portale Traffic Peaks są na różnych adresach IP?

Tak, portale mają indywidualne adresy IP

Jak długo utrzymywane są linki na stronach Traffic Peaks?

Linki na stronach utrzymywane są dożywotnio.

Co oznacza „własna baza portali”?

Traffic Peaks posiada ponad 1300 portali tematycznych, które są optymalizowane i kontrolowane przez naszych specjalistów. Baza jest przez nas dobrze znana. Możemy na bieżąco wprowadzać zmiany na stronach i dostarczać wszelkich informacji, których potrzebują klienci.

Jak szybko pisane są zamawiane artykuły?

Napisanie artykułu zajmuje około 3 dni roboczych. W zależności od wielkości zamówienia oraz potrzeb klienta, termin realizacji można ustalić indywidualnie.

Ile kosztuje artykuł sponsorowany?

Cena zależy od wybranej strony i możesz je sprawdzić w naszym sklepie. Do ceny publikacji doliczamy koszt przygotowania treści artykułu, ale możesz też dostarczyć nam swoje własne materiały.